بایگانی برای دسته عکس نوشت ها

غیر از این است که به مولا امیرالمومنین علی علیه السلام که اسوه مردی و مردانگی و یک رنگیست تمسک کنیم؟ مراد این است که بگویم حتی آرتیست های سیبیل چخماقیِ یقه چاک داده ی فیلم فارسی های دهه چهل و پنجاهِ سیاه و سفید هم وقتی برای رقاصه ی کاباره ای غیرتی می شدند حرف از مرام و مردانگی علی علیه السلام می‌زدند، [ما که ادعای شیعه ی مرتضی علی علیه السلام را داریم جای خود دارد] . حرمت کوی، شهر و کشور شیعه ها را با مردی و مردانگی نگه داریم.


هر روستایی که به دلیل مهاجرت یا کمبود امکانات یا هر چیز دیگری خالی از سکنه شد را باید جدی گرفت؛ فی الواقع اینها میراث فرهنگی و هویتی ایران و ایرانی هستند، چیزی که در شهرها با چراغ قوه باید در جستجوی آن بود ‌‌!


صبح امروز (سشنبه 93/7/29) خبری ناگوار به سرعت در رسانه ها پیچید . بعد از حدود پنج ماه کما ، آیت الله مهدوی کنی صبح امروز به ملکوت اعلی پیوست . بی شک او از استوار ترین شخصیت ها در طول عمر انقلاب اسلامی و یار وفادار و دیرین امام و رهبری بود . او در مدت زمان کوتاهی بعد از شهادت شهیدان رجایی و باهنر سکان پر تلاطم اداره کشور را بدست گرفت تا جایی که خود نامزد ریاست جمهوری شد و درحالی که می توانست به این جایگاه دست یابد به نفع رهبر انقلاب کنار رفت و بر زبان جاری ساخت که به آقای خامنه ای رأی دادم … کاش همانند او تا آخرین لحظات عمر بتوانیم در راه خود ثابت قدم و استوار باشیم .

برای شادی روحش فاتحه و صلوات

103J8

جهت دانلود در کیفیت بالا بر روی تصویر کلیک نمایید .

انعکاس : عمارنامه ، حرف تو 


با توجه به نزدیکی محرم چند جمله مرتبط با این ایام برای استفاده طراحان آماده شده است که با ذکر صلوات می توانید دانلود نمایید . برای دانلود بر روی تصویر مورد نظر کلیک کنید .

1 2 2 2 3 2 4 2


Image0n118

حتی لنز دوربین هم گفته آدم ها رو بی خیال!!
نشستن روی یک گلیم ساده
یک قوری چای تازه دم
یک گلدون با گل های خسته
گوش دادن به خِش خِش رادیو
زندگی یعنی همین
به همین سادگی…

پ.ن: زندگی یعنی فارغ بودن از علایق دنیوی ، ندانی که چه می شود و چه نمی شود ! یعنی تو و آن قوری چای تازه دم …برای منی که جا ماندم

کربلا به رفتن نیست، به شدن است؛ که اگر به رفتن بود، شمر هم کربلایی است! شهید سید مرتضی آوینی

دل بستگی ها

دوستان طراح

هم قلم ها

محبوب ترین ها

Sorry. No data so far.