بایگانی برای اکتبر, 2012

دانلود طرح در سایز اصلی

هر کجا بودی تبسم با تو بود 

ای کـه دریای تلاطم با تو بود 

ما لشگر امام حسینیم، حسین وار هم باید بجنگیم، اگر بخواهیم قبر شش گوشه امام حسین (ع) را در آغوش بگیریم كلامی‌ و دعایی جز این نباید داشته باشیم: «اللهم اجعل محیای محیا محمد و آل محمد و مماتی ممات محمد و آل محمد.»


اولاً می گویید “سازمان” : یعنی جایی برای علافی و بیت المال را حیف و میل کردن ، یعنی بچه بازی ، یعنی کینه ، یعنی پرداختن به هر چیزی غیر از میراث فرهنگی و گردشگری ، یعنی پرداختن به آینده و بی خیال گذشته شدن ، یعنی همین ها که خواندی ؛ دوماً “میراث” : کدام میراث؟ همان میراثی که بی توجه در هزار جای این مرز و بوم بر روی دیوارهایش یادگاری نوشته شده ، در و دیوارش سوخته و چیزی از آن باقی نمانده ؟ همان میراثی که از کشور غارت شده و برای دیدنش باید به عکس ها و فیلم ها رجوع کنیم ؟ تعریف شما از میراث چیست ؟ اصلاً میراث شما چطوری نوشته می شود؟ ؛ سوماً “فرهنگی” : خنده دار ترین قسمت همین جاست ، فرهنگ از دیدگاه ما پر از مفهوم و ارزش است اما از دیدگاه شما این قسمت گویا خوانده نمی شود و اگر هم خوانده می شود اهمیت داده نمی شود ، اصولاً اگر بگوییم ضد فرهنگی بهتر است ؛ چهارماً ” و ” : فکر کنم شما فقط به این یک مورد خوب عمل می کنید ، کل سازمان شما و همین “وَِ” بس است … ؛ پنجماً ” گردشگری” : گردشگر هم که در دو نوع اند ، توجه داشته باشید که از نظر شما گردشگر خارجی بیشتر مد نظر است تا داخلی ، داخلی که بشر نیست ، هتل پیاده رو برای او زیادی هم هست ، یه مقداری هم صرف گردشگر خارجی کرده اید ، بقیه هم برای سیر کردن همکارانتان که در بازی روزگار ما عین سازمانتان نخودی به حساب می آیند ، ته مانده ی بودجه هم صرف ساخت بناهایی می شود که قدمت چندانی ندارد و یا اصلاً فایده ای از نظر فرهنگی و هنری در آنها دیده نمی شود . برای اصلاح این سازمان منحرف ساز شفای عاجل را از مسئولین کشور تقاضا داریم .


برای ما ترکیه ی اسلامی و عبدالله گل و اردوغان که نماد سران تحول خواه اسلامی برای یک کشور پر ظرفیت بود و بسی موجبات خشنودی تمام بلاد اسلامی را فراهم کرده بودند ناگهان به یک نوستالژی تبدیل شد و دیگر نه اثری از اردوغان قبل است و نه اثری از ترکیه ی دلگرم کننده ، اکنون ترکیه تبدیل شده به یک کشور ضد مقاومت صد برابر بدتر از زمان حکومت لائیک ها ، کشوری که مسئولین به اصطلاح مسلمانشان با حجاب آمدند و بی حجاب شدند ، با نماز آمدند و بی نماز شدند ، با مقاومت آمدند و تسلیم شدند و هزار چیز دیگری که با خود آوردند و خود بعد با آن مبارزه کردند ، همه چیز از تقابل آشکار بیش از حد با سوریه آغاز شد ، سوریه ای که روز به روز در خواب های امپراطوری به تاریخ سپرده شده ی عثمانی می سوزد ، ترکها این روزها خواب های هزار و یک شب سلطان سلیم و سلطان محمد فاتح عثمانی را می بینند که توانستند حتی بر سرزمین ها ی روم نیز پادشاهی کنند ، اما دوران گسترش امپراطوری ها و این خواب ها به پایان رسیده است ، الآن دورانیست که اگر حواست نباشد کشورت را جدایی طلبان پ . ک . ک غصب می کنند ، آنها هم غاصب نباشند احزاب مخالف کرسی حکومت شما را غصب می کنند ، آقای گل و اردوغان خطابم با شماست ، اگر سوریه فتح شود که نمی شود و اگر ذره ای از آرمانهای اسلام با اختلاف در بین کشورهای مسلمان کم شود که نمی شود بدانید که متضرر واقعی در این بازی شمایید که چوب را در آستین مقاومت می کنید ، برای ما سوریه بی مقاومت معنایی ندارد اما اگر خدای ناکرده آن جبهه را هم از ما بگیرید آنقدر قدرت داریم که فاتحه ی هر دوستدار آمریکا را در منطقه بخوانیم ، این را هم یادتان باشد که اگه ملت شما صدایشان در نطفه خفه شود آخر از یک جایی حتی در خانه ی شما شاید فوران کند و همان آتش مملکت شما را بسوزاند و دودش به چشم هم پیمانان بی پیمان شما رود ، امروز نه رژیم غاصب صهیونیستی به حساب ما می آید و نه آن آمریکای بی همه چیز ، ما در نهایت پایمان را در قدس می گذاریم و آمریکا را خوار و ذلیل می کنیم ، از مقاومت هم دفاع و پشتیبانی می کنیم و ایضاً سوریه چه شما بخواهید چه نخواهید . نابودی هرچه شَر است با ماست و شما هم با شَر بسازید و شَر شوید .


با یک صلوات دانلود کنید

” يكى از مهمترين موجودى‌هاى باارزش ما، همين نسل جوانِ تحصيلكرده است. نسل جوان تحصيلكرده، هم شجاعت دارد، هم اميد دارد، هم نشاط و تحرك دارد. ”

جمله ی بالا رو در پوستر کار کردم تا اولاً ما جوانها به خودمون ببالیم که آقا این همه از ما تعریف می کنه و هم اینکه پوسترم زیاد خالی نباشه ؛ در ضمن این جمله مربوط می شه به روز اول سفر آقا به خراسان شمالی .

 


مدتی قبل وقتی به استان فارس سفر کردم برای اولین بار گاهاً با خود فکر می کردم که چگونه می شد یک حکومتی اینگونه علی رقم تمام خوبی ها اعم از منشور کورش و اعوان و انصارشون که هریک به فراخور کارهای بزرگی که در فتح و فتوحات خود انجام داده بودند لغب کبیر را با چند صد بَرده حمل می کردند اما این همه بناهای بزرگ که اگر از یک روی سکه به عنوان نماد یک پادشاهی و امپراطوری بزرگ قلمداد کنیم و از روی دیگر سکه حتما باید نماد ظلم و استبداد شاهان آن دوره بوده باشد ؛ الآن که ما کلی مدعی هستیم که مسئولین ما ساده زیستند ملت کُلّی در رنج و مَشَقَّت است وای به حال آن روز که پادشاهان برای دلخوشی های شب های تابستان خود در دامنه ی کوه رحمت به زحمت فلان تعداد بَرده و بدبخت را مأمور ساخت آن بناهای عظیم کرده که آدمی قرن بیست و یک از ساخت آن عاجز است ؛ ملتی که شاهانش در رفاه و برای چند روز زندگی اینگونه عده ای را اسیر دلخوشی های خود می کند بدان که هیچ وقت در سطحی از رفاه نبوده که دل خود را هم حتی راضی نگه دارد ؛ آن حاکم و حکومتی شرط است که در اوج ثروت همیشه به کمترین ها برای خود راضی و برای ملتش بیشترین ها را بخواهد ؛ اگر حاکمی به ثروت و مال اندوزی روی آورد بدان که هیچ وقت نه به فکر حق مظلوم است و نه به فکر آبادانی مملکت خود و دیر از این حکومت نمی گذرد که به گواه تاریخ به آفت فساد و تباهی کشیده می شود ؛ آری ، صدها طایفه و حکومت آمدند و رفتند اما از هیچ کدام به نیکی یاد نشد اما خوشا به حال ما که در سال هایی زندگی می کنیم که دیدیم و می بینیم طایفه ای را که برای حفظ آرمانهایش و متر متر از خاک وطنش جان داد ، جوانی داد و تا همیشه ی تاریخ از آن به خوبی و نیکی یاد می کنند … ؛ از بزرگترین آرزوهایم این است به کوری چشم صهیونیسم ها ، منافقین و … هنوز طالب شهادتم و برای آبادانی کشورم و صدور انقلابمان و حفظ اسلام و آرمان هایش تا آخرین قطره ی خون مبارزه می کنم و می کنیم … .برای منی که جا ماندم

کربلا به رفتن نیست، به شدن است؛ که اگر به رفتن بود، شمر هم کربلایی است! شهید سید مرتضی آوینی

دل بستگی ها

دوستان طراح

هم قلم ها

محبوب ترین ها

Sorry. No data so far.