بایگانی برای فوریه, 2013

IMAGE634969515843166395

سخت است نوشتن ، قلم تاب و توان ندارد ، روح آیت خوشبختی ، آیت اخلاق و معرفت به ملکوت اعلی پیوست و من مبهوت یک شخصم ، نه مبهوت و درمانده از یک واژه ، پشیمان از عمری که او را نشناخت و درک نکرد و تمام وجودم تشنه ی کلام و معرفت اوست و او در جوار خانه ی حضرت ابدیت در بالاترین مقام عبودیت به سوی معبود پرکشید و پرکشید تا دیگر نباشد در بین ما و نبیند جفای زمانه ، و من هنوز در حسرت مغفول ماندن این نشانه ام …

آقا ! جفاست اگر بگوییم شما رفتی و ما مانده ایم ، شما نزد خدایت ماندی و ما می رویم به قهقرایی که انتها ندارد ؛ مقصود شما عمق نگاه شما بود که ما هیچ وقت درک نکردیم و هزار دلیل که مرا در حسرت درک کلام و عمل شما گذاشت ، شما مظلومانه رفتی ، بعد از شما بیشتر از شما خواهیم دید و شنید ، آن وقتی که دیگر دستمان به شما نمی رسد …

در دوران ما رسانه ها هجو می گویند و می نویسند اما وقتی پای عالمی چون شما در میان باشد نگاه خود را به آسمان  می برند و خود را به بی خیالی محض می زنند ، مردم ما بیش از آنکه به قصه نیاز داشته باشند به حقیقتی که از زبان شما جاری می شد تشنه اند …

khoshvaght wallpaper

صراط مستقیم راه راست نیست؛بلکه راهی است که از میان افراط و تفریط می‌گذرد و آن همان اطاعت محض از تعالیم الهی و طی طریق بندگی است.آیت الله خوشوقت رحمة الله علیه


816342_109

بی شک در اتفاقات روی داده در روز 22 بهمن قم جریانی به صورت هدف دار پشت صحنه  را مدیریت می کرد و آنچه که مهم بود این است که چه کسانی از این واقعه سود می برند . متأسفانه در این حادثه که از بد روزگار در حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) هم نیز روی داد در برخی از صحنه ها افرادی با لباس روحانیت صحنه گردانی و اعتراض می کنند که با توجه به نظر مراجع بزرگوار مسایل آن روز نوعی گناه و فعل حرام نیز بوده است که برخی از این روحانیون آن را مرتکب شده اند . حال جای سئوال دارد که واقعاً از یک روحانی تحصیل کرده و فراگرفته ی علوم دینی چگونه انتظار می رود که به یک شخصیت که مسئول است توهین کند و اگر منظر فردگرایی و جریان گرایی هم خارج شویم چگونه این تعداد روحانی توانسته اند در حرم دخت بلافصل امام معصوم که ثواب زیارت ایشان برابر با امام معصوم است دست به چنین گناهی بزنند ؟

33775_970

حلقه ی مفقوده ی این اتفاق در 22 بهمن شهر قم همینجاست ، روحانیتی اندک که برخلاف عقیده و علوم خود قدم بر می دارد ، قدرت تحلیل سخن بزرگان را ندارد و از همه فاجعه بارتر آنکه این افراد معلمان و پیشگامان دینی این انقلاب و مردم هستند . البته در صحنه های دیده شده در واقعه ی قم نباید از این عامل غافل شد که این تعداد روحانی اکثراً جوان هستند و بی شک هیچ روحانی پخته و با تجربه ای ولو مخالف دست به همچین اهانت هایی نسبت به یک نفر فرد مسئول نمی زند .

816335_909

نقطه ی محوری در درک درست مسائل کنونی روز جامعه چه سیاسی و چه اقتصادی بصیرت است ، بصیرتی که انتظار می رود روحانیت بزرگترین مبلغ آن باشد و مطمئن باشید که اگر بصیرت بود همان روحانیت می توانست بزرگترین وسیله برای جمع کردن قائله ی 22 بهمن قم باشد . ان شالله خداوند به برکت خون شهدا عنصر و جوهره ی ما را سرشار از بصیرت کند و هرگز آرزوی شهادت را از ما دور نکند …

816341_878

این نصیحت و گله‌گذاری امروز نباید موجب شود که عده ای راه بیفتند و علیه افرادی به عنوان «ضد ولایت و ضد بصیرت» شعار بدهند. اگر این افراد واقعا حزب اللهی هستند این کارها را که به ضرر کشور است انجام ندهند/احساسات و خشم خود را برای جای لازم نگه دارید.                  مقام معظم رهبری 91/11/28


1020

دانلود پوستر

1019

 

دانلود پوستر

 

حاج حسن ھم به خیل شهدا پیوست

وقتی سربازی از سربازان امام خامنه ای به خیل شهدا می پیوندد باید دعا کنیم ، شاید ما به قدر آنها با وفا نباشیم …

در مراسم تشييع پيكر شهيد حاج حسن شاطري، حجت الاسلام و المسلمين پناهيان سخنان كوتاهي را در توصيف اين شهيد بيان كرد. متن كامل سخنان پناهيان كه همراه با بغض و حزن خاصي بيان شد، در ادامه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

…در رثای سردار مخلص نازنینی مثل آقای شاطری حرف بزنم؛ نمی‌دانم  خوشحال باشم که این چند سال با ایشان آشنا شدم یا ناراحت باشم؛ خدا شاهد است از دیروز که خبر شهادت ایشان را شنیدم کاملاً افسرده شدم؛ خدا شاهد است عطر و بوی بعد از عملیات فتح‌المبین و  بیت‌المقدس که خبر رفقای شهید را می‌دادند، در جانم زنده شد. بعد از دفاع مقدس چنین حال و هوایی نداشتم.

چهار پنج سال پیش من در سفارت لبنان با ایشان آشنا شدم. در سفرهای بعدی که می‌رفتم فقط به عشق دیدن ایشان بود که می‌رفتم. منتظر بودم کی می‌آید که با ایشان حرف بزنم و نگاهش کنم. آدم اهل عمل و اهل اخلاص؛ خیلی‌ها به خارج از کشور مي‌روند یا بوی خارج از کشور به مشام این‌ها می خورد، عوض می‌شوند.امام جماعت محترم مسجد می‌گفت که نگاه می‌کردم دعای کمیل آن گوشه نشسته – کسی که سال‌ها خارج از کشور است و در حال و هوای سواحل مدیترانه است – دیدم آن گوشه نشسته و دعای کمیل می‌خواند و  زار زار گریه می‌کند. یکی از رفقا چند وقت پيش مهمانش بود، مي‌گفت كه در ماشین می‌خواستم با ایشان حرف بزنم اما ذکرهایش تمام نمی‌شد. آدم عمل و اخلاص بود.

واقعاً به خانواده‌اش تبریک می گویم. به پسرشان و بچه‌های دیگرشان که چنین عضو خانواده‌ای داشتید که تقدیم خدا کردید؛ شما قلب‌تان آرام باشد كه مرگ او را شهادت قرار داد. همه ما می‌میریم ولی معلوم نیست چگونه می‌میریم.

خدايا تو شاهد باش شهيد ما به دست اشقي‌الاشقيا كشته شد

ولی خدایا تو شاهد باش که شهید ما به دست اشقی الاشقیا کشته شد. خیلی مهم است به دست چه کسی کشته می‌شویم، برای اینکه آن‌هایی که اسم شمر و یزید روی خودشان می‌گذارند آن‌ها حاجی ما را کشتند.

در ایام تقریبی سالگرد شهادت شهید عماد مغنيه هستيم، شاطری ما کمتر از عماد نبود و جایگاه ویژه‌ای داشت؛ در غربت و خلوصش همین بس که نمی‌شود خدمات پنهان او را گفت.

خدا شاهد است یک موی شهید شاطری در بدنه مدیران جامعه ما باشد یک هفته طول نمی‌کشد حضرت ظهور خواهد کرد. من به همه احترام می گذارم ولی فاصله ها زیاد است این را باور کنیم.

نوش جانش که همه خوبی‌هایش را غریبانه با خودش برد

شهید شاطری کس دیگری بود می برد ما را تا مرز اسرائیل می گفت من این‌جا را آسفالت کردم جاده ها را نگاه می‌کردید، احساس می‌کردید با دست‌هایش دارد آسفالت‌ها را مرتب می کرد. با عشق کار می‌کرد. فضایل و خدماتش را نمی شود گفت، این هم نوش جانش که همه خوبی‌هایش را غریبانه با خودش برد.

از محل مأموریتی كه داشت، یک حرفی زد و به من گفت: “فلانی تو باید اینجا بیایی که چگونه آقا (رهبر انقلاب) دل‌ها را تسخیر کرده است، باید بیایید اینجا ببینید چند تا کارگردان را بیاور اینجا” خدا شاهد است هر روز منتظر تماس ایشان بودم. دیروز مداوم زنگ می‌زدم که ببینم می‌توانم ایشان را پیدا کنم، در همین زنگ‌زدن‌ها و اضطراب، یک‌دفعه‌ پیامک آمد که شهید شاطری به خدا پیوست.

کسی که برای خدمت به شیعيان مرز نداشت /از نوادري بود كه مي‌توانست انقلاب، امام و آقا را به جهان معرفي كند

من می‌خواهم به خانواده‌اش تبریک بگویم و به مقام معظم رهبری تسلیت؛ به آقا مي‌گويم: یکی از نوادر کسانی که می‌توانست شما، انقلاب و امام را به جهان معرفی کند از دست دادید و به این سادگی‌ها جای ایشان پر نمی‌شود. می‌خواهم به امام زمان تسلیت بگویم و بگویم کسی که برای خدمت به مظلومان شیعه مرز نداشت از دست دادید. به این سادگی جای ایشان پر نمی‌شود مگر به عنایت شما و اشک‌های شما و خون خود این شهید و مدد این شهید که عنایتش بر سر همه ما باشد.


th (1)

چندسالی است علما و فضلای جهان غرب دم از نظمی می زنند که دنیا را با چیدمان آنها نوین می کند ، یعنی دنیا را طوری ترسیم کرده اند که از لحاظ اعتقادی شما باید تابع مسیحیت افراطی باشی یا یهودیت ، البته مسیحیت افراطی به طبع افکار خودخواهانه ی صهیونیسم هیچ جایگاهی در نظم نوین جهانی نخواهد داشت اما در ظاهر دارد ، این همان قانونیست که طبیعتاً ما در آن جایگاهی نداریم ، البته قانون های متکبرانه ی لابی های صهیونیستی به دلیل عدم جهان بینی در سایه ی انسانیت هیچ گاه تلاش خود را برای به وجود آوردن این هدف خود تضعیف نمی کنند . خون خواری و مستبدگری در دنیای کنونی هزینه هایی است که انسانیت در جهت تحمل افراطی گری هایی می دهد که یک عده ما فوق سرمایه دار صهیونیسم به دنیا تحمیل می کند .

از نکات بارزی که برخی از اندیشمندان و صاحب نظران غربی در بحث صهیونیسم و لایه های پنهان آن در حکومت های غربی عنوان می کنند درواقع از رفتارهای یک جریانی پرده بر می دارند که نوعی قدرت پنهان است . صهیونیست لابی گر که مسیحیت افراطی را ابزاری برای رسیدن به اهداف خود تعیین کرده و سالهاست که از آن کسب منفعت می کند .

نقش عمده ی مسیحیت افراطی ( یا همان مسیحیت صهیونیسم) دفاع و پشتیبانی از جامعه ی یهود است ، یهودی که سعی دارد با تاریخ سازی و دروغ گویی خود را به سرعت گسترش دهد . این نوع مسیحیت که تفاوت عمده ای با مسیحیت پایبند به آموزه های عیسی مسیح دارد به عنوان حربه‌ای برای استعمار در راستای اهداف استکباری و استعماری و همگام با آنان، به تبلیغ و ترویج گسترده، می‌پردازند و با استفاده از ابزارهای ناپاکی هم‌چون افترا، تهمت، دروغ‌پردازی و مخدوش جلوه دادن تعالیم اسلام، سعی در دستیابی به اهداف خود داشته و دارند و از این رو از به کارگیری هیچ وسیله‌ای چشم‌پوشی نمی‌کنند و از تمام وسایل و مناسبت‌ها برای انحراف افکار از حقیقت، استفاده می‌کنند.برای منی که جا ماندم

کربلا به رفتن نیست، به شدن است؛ که اگر به رفتن بود، شمر هم کربلایی است! شهید سید مرتضی آوینی

دل بستگی ها

دوستان طراح

هم قلم ها

محبوب ترین ها

Sorry. No data so far.