بایگانی برای مارس, 2013

15

هنوز رد پای مادر بر خاک فتح المبین نقش بسته 

هنوز تکه ای از چادر مادر بر سیم خاردارها جا مانده

منطقه ی عملیاتی فتح المبین – اسفند۱۳۹۱


11

راز این پله ها قدم هایی ست که به سوی سجود به درگاه خداوند برداشته می شود …
این است راز ماندگاری

منطقه ی عملیاتی فتح المبین – اسفند1391


n00023189-b

انگار همين چندماه پيش بود كه هفته اي يه كاسه پسته مي خوردم و آخرش ناشكري مي كردم ، گاهي هم يك مشت از پسته را در جيب مي ريختم و در دانشگاه يا بيرون از خانه با دوستان در خودنش شريك مي شدم ، در مورد فندق عضو مظلوم واقع شده ی آجیل شب عید هم همینطور ، بعد از پسته وابستگی شدیدی به فندق دارم ، فندقی که لبخند نداشت و فقط با دندان شکسته می شد ، این ها نوستالژی شدند ، پسته ها گریان شدند و فندق ها آنقدر تلخ که دیگر قابل خوردن نیستند .

پیشترها دهه 60ی ها تمام خاطرات خود را از کودکی به رخ دهه هفتادی ها می کشیدند اما حالا دهه هشتادی ها بیش از همه ی ما نوستالوژی دارند ، پسته ، فندق ، پراید 7 میلیونی ، بنزین لیتری 100 تومان و هزار چیز دیگر … ؛ البته در این بین خاطرات خوب دیگری هم هست که نباید از آن غافل شد  ، مثل زندگی قبل از ََََADSL ، یا در آینده فیسبوک بدون فیلتر .

 


th (2)

برای من جالب بود وقتی این جملات “جان سلدن ” را خواندم ، آن گاه که عمق رفتارشناسی یهودیان در قالب چند کلمه به رخ دیدگان کشیده می شود تا کمی فکر به تکاپو وادار شود ، این پست هم از سری پست های مطالعااتی من در باب یهود و صهیونیسم شناسی است  .

هرچه می خواهی در مورد یهودیان بگویید ، این که آنان نفرین شده اند یا هرجا بروند رونق می گیرند ، آنها می توانند شاهزاده ی هر کشوری را با پولی که به او قرض می دهند منتدار خود کنند . هرگز هیچ یک از آنان گدایی نمی کند . آنها همیشه باهم اند ، اما در مورد این که دیگران از یهودیان متنفراند ؛ چرا این را در نظر نمی گیرید که مسیحیان به همان اندازه از یکدیگر متنفراند .

جان سلدن – “تیبل باک” ، 1689

یهودیت به منزله ی آن است که نمی توان آرزویی داشت و بی هیچ پروایی به آن دست یافت ، آنان نفرین شده اند و منفور ترین انسانها در نزد آدمیان می باشند ، چون برای خواسته های خود از هیچ عملی دریغ نمی کنند حتی اگر مجبور باشند ملتی را قتل عام کنند ؛ ثروت آنها بی شک موجب رونق دادن به بیابان خشک و بی آب و علف می شود چون آنها رویای تسخیر دنیا را دارند و چه چیز بهتر از آنکه هر خشکی را احیا کند ؛ آنان با همین ثروت شاهان و شاهزاده ها را منت دار و وامدار خود می کنند و حتی به راحتی می توانند با استفاده از لابی های قدرتمند خود کشوری مثل قطر را میزبان جام جهانی کنند و در قبال آن استفاده های سیاسی و ابزاری از این کشور کوچک کند ؛ و این واقعیتی است که آنها هیچ وقت گدایی نمی کنند ؛ یهودیان همیشه باهمند به مانند گرگ هایی که هریک از ترس یکدیگر رو به روی هم می خوابند و جمله ی آخر هم مربوط می شود به خود مسحیان که چرا از یکدیگر متنفر اند .

انعکاس این مطلب در :

عمارنامه

وبسایت برنامه پندار

خبرگزاری مقاومت اسلامیبرای منی که جا ماندم

کربلا به رفتن نیست، به شدن است؛ که اگر به رفتن بود، شمر هم کربلایی است! شهید سید مرتضی آوینی

دل بستگی ها

دوستان طراح

هم قلم ها

محبوب ترین ها

Sorry. No data so far.