بایگانی برای ژوئن, 2017

غیر از این است که به مولا امیرالمومنین علی علیه السلام که اسوه مردی و مردانگی و یک رنگیست تمسک کنیم؟ مراد این است که بگویم حتی آرتیست های سیبیل چخماقیِ یقه چاک داده ی فیلم فارسی های دهه چهل و پنجاهِ سیاه و سفید هم وقتی برای رقاصه ی کاباره ای غیرتی می شدند حرف از مرام و مردانگی علی علیه السلام می‌زدند، [ما که ادعای شیعه ی مرتضی علی علیه السلام را داریم جای خود دارد] . حرمت کوی، شهر و کشور شیعه ها را با مردی و مردانگی نگه داریم.


عصر پنجشنبه در شهری که معلوم نیست چند نفر میان خیابان گردی ها و عشق و عشق بازی هایشان به یاد تو هستند. اما همینقدر می دانم که به هر دلیلی اتفاق ولو کوچکی رخ دهد و ته قلبشان به لرزه بی افتد به ناگاه تو را یاد می کنند.
آری …
برای ما خد فقط به وقت تنگناها خدا ست
وقتی در امنیت و آرامش و شادی هستیم خدا فراموش می شود!

پ.ن:

خوب باش …
بهشت از همون جایی شروع میشه
که به خدا اعتماد میکنی !

سوره هود آیه ۲۳


هر روستایی که به دلیل مهاجرت یا کمبود امکانات یا هر چیز دیگری خالی از سکنه شد را باید جدی گرفت؛ فی الواقع اینها میراث فرهنگی و هویتی ایران و ایرانی هستند، چیزی که در شهرها با چراغ قوه باید در جستجوی آن بود ‌‌!


[حفظ انقلاب از اوجب واجبات است] و ما نمی دانیم ظهور در چه زمانی محقق خواهد شد؛ مع الوصف انقلاب تا ظهور با چنگ و دندان حفظ باید گردد. همه می دانیم که این میراث امام به زید و امر بسته نیست که با شیرینی منافع آن را رشته رشته کنند و با ترشی منفعت آن را حلوا حلوا ! مع الاسف باید تحمل کرد این انقلابیون از امام جلوتر افتاده ی اسبق را و از اینور پل افتاده ی امروز را! ولی آنچه که مهم است میراث انبیاء بعد از حضرت روح الله رحمت الله علمداری دارد که امام مستضعفین به هیبت و قدم او در فلان کشور افتخار می کرد. [سایه ی حضرتش تا ابد بر سر اسلام و مسلمین مستدام باد]؛ مع ذالک حافظ انقلاب و این خانه امام غائب ارواحنافداه است و آرمان آن این است که [تا شرک و کفر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم] .برای منی که جا ماندم

کربلا به رفتن نیست، به شدن است؛ که اگر به رفتن بود، شمر هم کربلایی است! شهید سید مرتضی آوینی

دل بستگی ها

دوستان طراح

هم قلم ها

محبوب ترین ها

Sorry. No data so far.