th (2)

برای من جالب بود وقتی این جملات “جان سلدن ” را خواندم ، آن گاه که عمق رفتارشناسی یهودیان در قالب چند کلمه به رخ دیدگان کشیده می شود تا کمی فکر به تکاپو وادار شود ، این پست هم از سری پست های مطالعااتی من در باب یهود و صهیونیسم شناسی است  .

هرچه می خواهی در مورد یهودیان بگویید ، این که آنان نفرین شده اند یا هرجا بروند رونق می گیرند ، آنها می توانند شاهزاده ی هر کشوری را با پولی که به او قرض می دهند منتدار خود کنند . هرگز هیچ یک از آنان گدایی نمی کند . آنها همیشه باهم اند ، اما در مورد این که دیگران از یهودیان متنفراند ؛ چرا این را در نظر نمی گیرید که مسیحیان به همان اندازه از یکدیگر متنفراند .

جان سلدن – “تیبل باک” ، 1689

یهودیت به منزله ی آن است که نمی توان آرزویی داشت و بی هیچ پروایی به آن دست یافت ، آنان نفرین شده اند و منفور ترین انسانها در نزد آدمیان می باشند ، چون برای خواسته های خود از هیچ عملی دریغ نمی کنند حتی اگر مجبور باشند ملتی را قتل عام کنند ؛ ثروت آنها بی شک موجب رونق دادن به بیابان خشک و بی آب و علف می شود چون آنها رویای تسخیر دنیا را دارند و چه چیز بهتر از آنکه هر خشکی را احیا کند ؛ آنان با همین ثروت شاهان و شاهزاده ها را منت دار و وامدار خود می کنند و حتی به راحتی می توانند با استفاده از لابی های قدرتمند خود کشوری مثل قطر را میزبان جام جهانی کنند و در قبال آن استفاده های سیاسی و ابزاری از این کشور کوچک کند ؛ و این واقعیتی است که آنها هیچ وقت گدایی نمی کنند ؛ یهودیان همیشه باهمند به مانند گرگ هایی که هریک از ترس یکدیگر رو به روی هم می خوابند و جمله ی آخر هم مربوط می شود به خود مسحیان که چرا از یکدیگر متنفر اند .

انعکاس این مطلب در :

عمارنامه

وبسایت برنامه پندار

خبرگزاری مقاومت اسلامی

5 نظر برای “گفتاری از “جان سلدن” / یهودیان را بهتر بشناسید!”

 1. lion2007 می گوید:

  عالی بود

 2. beheshti می گوید:

  ممنون از شما …

 3. عمارنامه می گوید:

  سلام و درود؛
  دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
  http://www.ammarname.ir/link/19304
  ما را با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
  موفق و پیروز باشید .
  عمارنامه http://ammarname.ir/—- info@ammarname.ir
  یا علی

 4. جواد آقایی می گوید:

  http://resistnews.com/news.php?readmore=15573

 5. علي عليزاده می گوید:

  باسلام واحترام جالب بود از اينكه پيگير هستيد كمال تشكر و قدر داني را دارم . انشاالله به اميد روزي كه صهيونيزم جهاني ريشه كن شود. يا زهرا

نظر شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


برای منی که جا ماندم

کربلا به رفتن نیست، به شدن است؛ که اگر به رفتن بود، شمر هم کربلایی است! شهید سید مرتضی آوینی

دل بستگی ها

دوستان طراح

هم قلم ها